https://www.traditionrolex.com/50https://www.traditionrolex.com/50https://www.traditionrolex.com/50 Novinky | Fermentační tanky, cylindricko kónické tanky, myčky KEG sudů, plničky pivních láhví, nerezové pivní ležácké tanky https://www.traditionrolex.com/50  

Vyrábíme tlakové i beztlakové nerezové tanky pro pivovarnický, potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl. Naší hlavní výrobní činností jsou návrhy a výroba technologických celků pivovaru, produkujeme nerezové pivní tanky, CIP stanice, ležácké tanky, varny a technologie na výrobu piva.

fermentační tanky, cylindricko kónické tanky, pivovary, myčky KEG sudů, plničky pivních láhví, nerezové tanky, pivní tanky, ležácké tanky, CIP stanice, nerezový parní vyvíječ

https://www.traditionrolex.com/50

Umělecky řemeslné spravování kovů - pasířství

02. 10. 2014

Mezi naše dovednosti patří také umělecky řemeslné spravováni kovů a pasířské práce jako je restaurování starých poškozených předmětů, zpracovávání a barvení mosazi, mědi a dalších barevných kovů.

Metalizací (šopováním) vyrábíme umělecké předměty a interiérové doplňky větších rozměrů a složitějších tvarů u kterých je vyžadován jednotný povrch jako je mosaz nebo bronz. Takto nametalizovaný výrobek se dá následně upravovat ať už mechanicky, nebo chemicky (leštění, broušení nebo chemické barvení např. do starobronzu). Tímto způsobem vyrobíme jakékoliv jednotné tvary a plochy aniž bychom někde museli plochu přerušit svárem.

Specializujeme se na ohýbání těchto materiálu - tzv.  ohýbání náškrabem (folding). Používá se na obklady nábytku, stěn apod., kde je vyžadována vysoká přesnost a malé vnější rádiusy a ohyby, které jsou na dnešních dostupných zařízení prakticky neproveditelné.

K oboru pasířství dále patří barvení mosazi, patinování, hnědění oceli a černění oceli. Tyto povrchové úpravy jsou ve veliké oblibě nejen u moderních architektů, ale jsou také nenahraditelné při renovaci, nebo nahrazování starých dobových předmětů.

Ukázka realizace včetně nerezem obkládané stěny, mřížky radiátorů a měděného krbu žehušice:
https://www.traditionrolex.com/50