Vyrábíme tlakové i beztlakové nerezové nádoby. Naší hlavní výrobní činností jsou návrhy a výroba nerezových celků především do pivovarnického, ale také farmaceutického a potravinářského průmyslu.

nerezové nádoby, nerezové tanky, výroba nerezových celků do pivovarnického průmyslu, nerezová výroba, svařování kovů

Technologie pro výrobu kombuchy

31. 07. 2020

Kromě výroby pivovarnických varen a zařízení pro pivovarníky, míchacích nádob pro výrobce sirupů a nealko nápojů, zařízení pro producenty různých potravin, dodává firma INOX Processing - Milan Svoboda

technologie pro výrobu kombuchytechnologická zařízení i pro výrobu Kombuchy. Tento blahodárný nápoj původem z Asie, produkovaný fermentací směsi kvasinkové hmoty, má výjimečné vlastnosti a je populární čím dál tím více.

Pro stávající, ale i pro začínající výrobce umíme zabezpečit fermentační nerezové nádoby, přetlačné tanky vybavené karbonizační svíčkou, stejně tak průtokovou karbonizaci, filtraci, pasterizaci, kompletní chlazení, čerpadla, plničky lahví nebo plechovek a mnoho jiného potřebného vybavení. S výběrem vhodné technologie, velikosti nádob nebo výkonu zařízení ochotně poradíme.

Zákazníkovi umíme vždy přizpůsobit rozměry nádob, tak aby se vešly do jeho prostor, víme jak požadované zařízení po dohodě přizpůsobit jeho potřebám, nakolik naším hlavním zaměřením je zakázková výroba nápojových technologii.