Vyrábíme tlakové i beztlakové nerezové nádoby. Naší hlavní výrobní činností jsou návrhy a výroba nerezových celků především do pivovarnického, ale také farmaceutického a potravinářského průmyslu.

nerezové nádoby, nerezové tanky, výroba nerezových celků do pivovarnického průmyslu, nerezová výroba, svařování kovů

Pivovar MOVA v Dnipro Ukrajina

16. 04. 2021

Pivovar MOVA ve městě Dnipro na Ukrajině byl dosud největší kompletní projekt firmy INOX Processing SVOBODA. Ani ne tak objemová velikost pivovaru a tanků, ale jeho rozsah kompletní dodávané technologie byl 

Pivovar MOVA v Dnipro Ukrajinav celku pořádné sousto, které jsme ale úspěšně zvládli nainstalovat a spustit do provozu. V rámci projektu byla instalována čtyř-nádobová varna o objemu 2000 litrů vyražené mladiny s automatizovaným ovládáním varného procesu, cylindricko-kónické a ležácké tanky o objemu 2000 a 4000 litrů, propojeny fixním potrubím pro transport piva a CIP, mobilní a automatická stacionární CIP stanice, kompletní automatické chlazení fermentačních tanků AFS-100, šrotové hospodářství obsahující mačkač sladu, zásobník na slad, dopravníky sladu a hydrátor, a v neposlední řadě nádoby na studenou vodu, ledovou vodu, zásobník na glykol a zásobník horké vody. Výroba piva bude zaměřena převážně na kvalitní Český ležák, který je na Ukrajině velmi oblíbený. Pivovar, který začínal vařit formou "gypsy brewing" se nyní proměnil na kolos, který bude zásobovat kvalitním kraftový pivem, ne jen město Dnipro, ale celou Ukrajinu. Mohli bychom říci, že z ošklivého káčátka nám vyrostla krásná labuť. Dej Bůh štěstí pivovaru MOVA.